Macedońska narodowa drużyna triumfuje i zapewnia sobie awans do spotkania finałowego baraży z narodową kadrą Portugalii!

Macedońska narodowa drużyna triumfuje i zapewnia sobie awans do spotkania finałowego baraży z narodową kadrą Portugalii!

Co chwilę w futbolu zdarzają się sensacje i bez żadnych wątpliwości fani piłkarscy przywykli do tego. W historii piłkarskich już wiele razy dostawaliśmy możliwość oglądać starcia, podczas których został wskazany murowany faworyt, a w ostatecznym rozrachunku zwyciężyła przeciwna drużyna. W tym roku odbędą się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze, a zmagania eliminacyjne do tego mundialu zakończyły się w listopadzie ubiegłego roku. W pierwszych starciach barażowego turnieju mogliśmy liczyć na wiele niezwykłych emocji, ponieważ pozostało jedynie kilka miejsc, o które rywalizują zespoły europejskie. Kadra narodowa Rosji została ukarana walkowerem z powodu rozpoczęcia wojny na Ukrainie i właśnie dlatego kadra Polski została przesunięta do wielkiego finału swojej barażowej drabinki. Nasi zawodnicy bój toczyć będą z narodową reprezentacją Szwecji w wielkim finale swojej drabinki barażowej. Bez cienia wątpliwości na dostanie się do mistrzostw świata, które będą rozgrywane w Katarze liczyli kibice reprezentacji Italii. Zawodnicy reprezentacji narodowej Macedonii mieli jednak zdecydowanie odmienne nastawienie i zdecydowali się zagwarantować wielką niespodziankę.

Włoska drużyna narodowa była w tym pojedynku drużyną znacznie lepiej przygotowaną i trzeba to zaznaczyć. Jednakże przez całe starcie nie potrafili zaznaczyć tego bramką. Przewaga w strzałach na bramkę narodowego zespołu Włoch była przepotężna, jednakże wszystko wskazywało na to, że sędzia tego meczu będzie musiał zaprosić drużyny na dogrywkę. Na strzał zza pola karnego pod sam koniec zdecydował się jednak Aleksandr Trajkovski. Były gracz Palermo bez cienia wątpliwości nie spodziewał się tego, że jego strzał da szansę na ogranie narodowej drużyny włoskiej i zapewni jego zespołowi kwalifikację do dalszej rundy zmagań barażowych. To była potężna katastrofa dla graczy z Włoch. Aktualni mistrzowie Europy bez cienia wątpliwości oczekiwali tego, że zdołają zajść wysoko na mistrzostwach świata w Katarze. Zmuszeni będą jednak wyczekiwać kolejne 4 lata z marzeniami o wygraniu światowych mistrzostw, gdyż w tym roku skuteczniejszą reprezentacją była macedońska narodowa drużyna. Narodowa reprezentacja Macedonii będzie rywalizować z zespołem Portugalii w finałowym meczu baraży.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy