Klęska zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fenomenalny mecz zespołu Czech!

Klęska zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fenomenalny mecz zespołu Czech!

Koszmarny występ drużyny polskiej na starcie eliminacji do Euro 2024 - porażka z czeską drużyną!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej drużyny narodowej były średnio udane. Nasi reprezentanci rzecz jasna byli w stanie awansować do pucharowej fazy, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na stanowisku szkoleniowca. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem polskiego zespołu narodowego został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, by wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w polskiej reprezentacji były świetne, jednakże weryfikacja przyszła błyskawicznie. Narodowa kadra Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na stadionie w Pradze to był istny szok. Piłkarze zespołu narodowego Czech od pierwszych minut spotkania wyglądali znacznie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się zmieni. Drużyna narodowa Polski prezentowała się trochę lepiej w drugiej połowie tego spotkania, jednakże to czescy zawodnicy strzelili trzecią bramkę. Zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie był Jan Kuchta. Gracze polskiej drużyny dali radę zdobyć tylko jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten mecz w wykonaniu reprezentacji Polski był tragiczny i warto to przyznać. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w narodowej reprezentacji Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. W drugim spotkaniu eliminacji reprezentacja Polski mierzyć się będzie z albańską kadrą. Reprezentacja piłkarska Polski bez wątpienia musi wygrać w tym meczu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy