Porażka polskiej kadry narodowej w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny występ narodowej kadry Czech!

Porażka polskiej kadry narodowej w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny występ narodowej kadry Czech!

Fatalne spotkanie polskiej drużyny na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z narodową drużyną Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej reprezentacji były średnio udane. Polscy reprezentanci oczywiście byli w stanie awansować do fazy pucharowej, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy fani z Polski zgodnie uważali, że jest konieczna zmiana na pozycji szkoleniowca. I chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem polskiej narodowej drużyny, a jego pierwszym poważnym oponentem była narodowa reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, by zatriumfować.

Humory w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po 3 minutach starcia kadra Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki. Zarówno dla graczy, jak i fanów zebranych na stadionie w Pradze był to wielki szok. Gracze kadry narodowej Czech prezentowali się o wiele lepiej od polskich zawodników od początku spotkania i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się zmieni. W drugiej części tego starcia drużyna polska wyglądała trochę lepiej, jednak to czescy piłkarze zdobyli bramkę numer 3. Kuchta był strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie meczu. Polscy zawodnicy próbowali odrabiać straty, jednakże zdołali zdobyć wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Warto podkreślić to, że ten mecz w wykonaniu drużyny polskiej był kiepski. Z całą pewnością nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Fernando Santos. Reprezentacja piłkarska Polski będzie się mierzyć z reprezentacją Albanii w drugim meczu eliminacji. W tym pojedynku polska narodowa kadra musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy