Porażka polskiej reprezentacji w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - niesamowite spotkanie narodowej kadry Czech!

Porażka polskiej reprezentacji w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - niesamowite spotkanie narodowej kadry Czech!

Klęska drużyny polskiej z narodową reprezentacją Czech na starcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu reprezentacji Polski nie były zbytnio udane. Rzecz jasna polscy piłkarze zdołali wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. Chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym trenerem kadry narodowej Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była narodowa reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w naszej reprezentacji były bardzo dobre, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Kadra Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po trzech minutach pojedynku. To było wielkie zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i fanów zebranych na trybunach w Pradze. Od samego początku gracze reprezentacji Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to zmieni. Drużyna polska w drugiej części meczu wyglądała trochę lepiej, jednak to czescy zawodnicy strzelili bramkę numer 3. Zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy próbowali odrabiać straty, lecz zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba zaznaczyć to, iż ten mecz w wykonaniu narodowej kadry Polski był fatalny. Trener z Portugalii Santos z całą pewnością nie tak debiut w kadrze narodowej Polski. Polska kadra narodowa będzie się mierzyć z albańską drużyną w drugim meczu eliminacji. Z całą pewnością w tym meczu polska reprezentacja musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy